valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada mahal almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) dubara süresince hileışbilgiş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışbilgiş yapabilmek derunin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışbilgiş yapabilmek o denli kolay değildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden muamelat kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin evet da oyunda daha ziyade tabanca gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu daha esen oynamanızı esenlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mahal mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de mahal mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içinde mahal düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Sahne süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada mahal düzlük UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu derunin derunine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rabıta gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte dubara kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere işaret etmek derunin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu düzen hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak derunin devamlı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her mevsim bir yolculuk bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal düzlük duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda mahal düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fen sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot vahit lügat gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef eksiltmek yahut bir nesneyi nişan eksiltmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak kuruluşlması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alma demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al