ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçmirak Ekincilik, ziraat makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri derunin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yaraşır alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz vasatını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ziraat yapmaya mirladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve ziraat kesimünün gitgide çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Teknoloji ile bile gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece ziraat kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçmirak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve zahmetlilü âdem evladı kaynağına malik olan Üçmirak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlayıcı Üçmirak Ekincilik; sıkı Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. ötümlü aksiyon ve sıfır günah üretim sistemi, Üçmirak Ekincilik ürünlerinin hem emlak içre hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçmirak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şayan ve istikrarlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve dürüst bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan ziyade yemiş ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan dişi bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kocaman gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan dişi neticelar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da örtüsüz bir hendek hafriyatsına koymak derunin yaygın olarak kullanılır. Art yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Art yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden çekmek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabil alanlara koymak derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir rabıtalantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğemektirilebilir ve birşu denli ataşmanla da koskocamanletilebilir. Asıl deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara bakarak nispeten sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçmirak Ekincilik’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması emeklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği hin efsaneviın benzinü ve etinden verim kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri yekta seferde alabilir ve elan iyi beslenebilir. Yeygi karmanın yapılması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek elan iyi beslenmesine böylelikle elan ziyade verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Yeygi Karma Makinaları da Üçmirak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ekincilik olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı paralıca ve dişi bir zirai üretim derunin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı derunin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan iyi durumlara gelmesi derunin zirai ihracat noktasında Üçmirak Ekincilik olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın katkısıyla bile
Üçmirak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/