Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler için üretilen daha merasimsiz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını kösteklemek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya çıbanlandı. Ayrıca unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri örtüsüz ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler cemiyet raksında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birçok er dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de belde almaya çıbanladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi eskiden de evetğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu denli rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişesen huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü bundan sonra jartiyeri hiçbir parça olarak satmanın nispetle birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat gittikçe liberalleşmeye doğru revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla müntesip olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk gelmek için kötüdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse de çizgi çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaşfecir adam aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakılırsa seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk izafe etmek için bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde pinhan evetğu için satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten eğlence alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla duymak temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre sarmak, maslahatlevselliği için haber edinmeden satın sarmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için makro çaba tüketme etmelidirler. Antrparantez; bundan sonra gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan allıkışdataş daha hafif ve huzur olmaya çıbanladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks dirlikında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı için ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirlikına ateş parçasılık izafe etmek, daha esen bir orgazm duymak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek için sex shoplardan allıkışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan münasebeti haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra makro gelişmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum doğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiçbir şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, maslahatleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta oldukça keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona bakılırsa eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu maslahatin en hafif yolu. Antrparantez seks sırasında bahsetmek çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken abur cubursarmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek gerelti teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha esen seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak esen bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/