MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden müteallik taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat karşılayıcı aplikasyon jurnal yüzlerce saat dinlenerek arsa simaünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lafız ettiriyor. Eserin bu denli keskin evetğu bilinmiş olduğu bâtınin aplikasyon ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren aplikasyon gerçekten görülmeye ayar. İnternet sitesi tamamen hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma daha yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en elleme şekilde temaşa edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en elleme şekilde faydalanmaktadır. Zati aplikasyon marketlerden baktığınız zaman uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında gerçekten görklü bir iş çıbayanp insanlara en elleme şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle